Чому добре тримати вдома рудого кота – цікаві прикмети

Чому добре тримати вдома рудого кота – цікаві прикмети

Руді улюбленці заряджені доброю енергією.

Деякі прикмети, які стосуються кішок, дійшли до нас із глибини століть. А ось, що розповідають народні прикмети про рудих вихованців.

Рудий кіт прикликає щастя

Зазвичай, вважається, що, коли кішка сама прибилася до двору — це до клопотів. Не кожен ризикне взяти її до себе. Може це й так, але тільки не у випадку з рудим котом. Народи різних країн запевняють, що рудий приблуда дає щастя та успіх усім, хто його прихистить і нагодує. Причому, чим більше миска у кішки, тим більше удачі вона вам принесе.

Якщо ви підібрали навіть недоглянуте і скуйовджене кошеня кольору переспілого апельсина, знайте: ви принесли в дім благополуччя. А ще народ каже, що така прийомна кішка — надійний захисник від заздрісників і недоброзичливців. Вона своєю яскравою сонячною енергетикою не дозволить їх злим язикам поставити плями на вашій репутації.

Купили рудого красеня з рук і дбаєте про нього — справа, якою ви займаєтеся, проєкт, що ви ведете, буде стрімко розвиватись.

Сонячний захисник

Вогняні коти — втілення чистого небесного полум’я. Вони є священними у всіх куточках і релігіях світу. Вогонь може зігріти, захистити, очистити, покарати.

 • Так, перевірені прикмети запевняють, якщо у вашому будинку з’явився чоловік з недобрим оком або поганими намірами, рудий кіт ще в дверях зустріне його з тривожно розпушеним хвостом чи погрозливо-попереджувальним шипінням.
 • Сонячна кішка таким же чином буде реагувати на невірного залицяльника господині, демонстративно вказуючи їй на недостойність кавалера.
 • Якщо ви, увійшовши в дім, бачите, що рудий красень зустрічає вас голосним нявчанням, без упину треться об ваші ноги, проситься на руки, знайте, він відчув негативний вплив на вас і поспішає очистити вашу ауру від нього.
 • Ви сіли в улюблене крісло, а кішка всім тілом притискається до вас, ніжно штовхає в центр серця або в голову своїм лобом — відбувається процес очищення від поганих побажань вам у спину. Руді коти не пропустять негатив у дім господаря, а знищать його. Поспостерігайте за ними:
 1. Ніс став гарячим — побажання були дуже сильними;
 2. Бринить дихання та мерехтять повіки під час сну кішки — після того, як проведено ритуал очищення, вона кличе на допомогу сили небесного вогню. І через якийсь час ви відчуєте, що на душі стало легше;
 3. Кіт перебирає лапками, здригаючись усім тілом — він проганяє темні сили геть від вашого будинку.
 • Якщо в будинок прийшла хвороба, не бійтеся підпустити до хворого руду тварину. Кішки — прекрасний сорбент для цілого ряду захворювань. За прикметами, якщо кішка, вставши з ліжка хворої людини, тут же почала вичищати свої подушечки, вона вигризає хворобу, та жене її геть з дому, тому одужання не за горами.

А якщо ваша руда улюблениця ще й блакитноока, то хвороба ніколи не знайде дороги назад.

Прикмети-попередження

 • Руда шерсть вашого пухнастого улюбленця стала дибки, очі зіщулилися і уважно втупилися в одну точку — не намагайтеся відволікати кота. Він зайнятий важливою справою — виставляє заслону негативу, який намагається завдати шкоди вам і вашим близьким.
 • Якщо ви зібралися в дорогу, а ваш рудий улюбленець переходить дорогу зліва направо, постарайтеся залишитися в будинку. Немає можливості відкласти поїздку або подорож, затримайтеся хоча б на 10-15 хвилин. Кішка попереджає про можливі дорожні негаразди. Дайте їм час трапитися без вашої участі.
 • Ваш посланець сонця щойно спав, затишно скрутившись у клубочок, і раптом, зірвавшись з місця, кличе вас пограти? Не відмовляйте собі і йому в цьому задоволенні. Це не випадково. Найближчим часом у вашому домі поселиться радість.
 • Рудий улюбленець заклично стрибає навколо вас, грайливо бігає по будинку? Це теж прикмети-попередження — ви будете стрибати від радості, отримавши довгоочікувану звістку.
 • Пухнастик із вогненним забарвленням намагається налякати вас раптово вискакуючи із засідки? Не засмучуйтеся. Так він відлякує ваші сумніви, журбливі роздуми і змушує вас повірити у свої сили. Разом із переляканим криком виходить ваш страх і негатив. Прикмети різних народів майже одностайно стверджують: якщо такий «напад» трапляється напередодні прийняття важливого рішення, ви, позбувшись від нього криком, знайдете вірний шлях. Ніякі страхи не відвідають вас під час шляху. Ви їх уже пережили.

Усі прикмети, спостереження говорять лише про одне: якщо в будинку оселився рудий чотирилапий улюбленець — ви завели надійного друга.

Також слідкуйте за самими актуальними новинами в нашій спільноті Viber та сторінкі Instagram

Джерело

Понравилась статья? Поделись с друзьями:
Оцінити матеріал:
( Пока оценок нет )
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: