Чому коти надають перевагу коробці та іншим подібним речам, а не купленим домівкам?

кіт,коробка,гра

Чи помічали ви як ваш улюбленець грається із пакетами чи моститься в коробці? Конкретної відповіді такої поведінки не знає ніхто, але припущення все ж таки існує.

Отже, чому наші котики побачивши пакет кидаються відразу ж гратися, а в коробці зручніше, ніж в купленій домівці? Дізнаймось!

1. Запах їжі. Нікому не секрет, що коти мають краще розвинуті нюхові рецептори, ніж у людей. Тому навіть якщо ми не відчуваємо ніякого запаху, це не факт, що його не відчуває ваш котик. Тому одне з припущень, що їх може зачаровувати запах даних предметів.

2. Дослідження нового. Щось нове, що ще не досліджено в даному приміщенні. Коти постійно повинні бути в курсі всього що діється на їхній території.

3. Схильність до полювання. Коробка служить укриттям для вашого улюбленця під час полювання на вигадану здобич. Також це місце в якому можна усамітнитися. Було виявлено чим менша коробка, тим більш вона до вподоби цим пухнастим.

Ще великий плюс таких містечок, що в них тепло. Адже їхня температура тіла вища за людську, і щоб зігрітися їм необхідно більше часу, тому вони й шукають для себе такі ізольовані від холоду містечка.

Папір також може стати чудовою забавою для вашого котика.

Ніхто на всі 100% не може дати відповідь, стосовно даної поведінки наших улюбленців. Ми можемо лише допускати, що таким чином вони привертають нашу увагу до себе, або просто граються, або вивчають щось нове в домівці. Тому не варто сумувати, якщо ви придбали чудовий великий будинок для свого котика, а він віддав перевагу обгортці, в яку домівка була запакована.

Але необхідно слідкувати, щоб під час таких забавок ваш улюбленець не куштував все вище перераховане. Адже це може погано вплинути на його здоров’я.

Отже, підведемо результати ймовірної поведінки цих чотирилапих створінь: всі ці речі можуть пахнути їжею, в них можна зігрітися, а також таким чином наші котики досліджують щось нове.

Також слідкуйте за самими актуальними новинами в нашій спільноті Viber та сторінкі Instagram.

Понравилась статья? Поделись с друзьями:
Оцінити матеріал:
( 2 оценки, среднее 5 из 5 )
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: