Вода з крану. Чому коти п’ють воду з крана. Чи шкідливо це для них?

Кіт, вода, питна вода

Напевно більшість у кого є коти наблюдали таку ситуацію коли Ваш домашній улюбленець п’є воду із-під крана. Хотя в його мисочці стоїть вода.

Зазвичай проточна вода чистіша, ніж та що вже певний час постояла. Насправді ми не можемо точно сказати чому наші коти біжать до крана, як тільки почують шум води. Але існує думка, що велику роль відіграє давній інстинкт, який залишився в котів. Раніше коти шукали струмки й пили звідти. Як результат хворіли менше. Вода там була чиста і проточна. Тепер про такі водойми їм нагадує струя крану.

Також існує така ймовірність, що Ваш кіт просто грається зі струєю води. Для нього перевертання миски з водою чи спроба спіймати краплю води із-під крана перетворюється в дивовижну гру, яка має свої переваги – можливість вгамувати спрагу.

кіт п'є воду, кішка, дім, домашні тварини

Чи шкідлива водопровідна вода для котів?

Водопровідна вода шкідлива не тільки для котів, але й для людей також. Вона містить в собі багато хлорки. Якщо постійно вживати дану воду, то вона негативно впливатиме на травну систему, а також сечовидільну. До речі інколи в водопровідній воді можуть міститися і бактерії. Ось чому не можна вживати дану воду й особливо на постійній умові.

Багато хто може сказати: «Мій кіт постійно п’є воду із-під крана і він повністю здоровий». Так, таке можливо, тому що багато що залежить від імунітету. У більшості котів один лише факт вживання проточної води ніяк не вплине на здоров’я Вашого улюбленця. Для цього необхідно декілька факторів.

Тому краще застерегти себе і свого домашнього улюбленця. І вживати тільки корисну воду.

Яку воду краще давати вашому коту?

Найбільш ідеальним варіантом є бутельована вода. Тобто очищена вода, яку вживаємо ми.

Якщо Ви поки що і самі вживаєте води із-під крана, ми Вам пропонуємо замінити дану звичку.

Якщо не маєте можливості постійно купувати бутельовану воду, то є ще один варіант. Можна використовувати фільтри для води. Тобто профільтровувати воду безпосередньо перед вживанням її. Також не забувайте про свого улюбленця і поділіться прочищеною водою з ним.

Також слідкуйте за самими актуальними новинами в нашій спільноті Viber та сторінкі Instagram.

Понравилась статья? Поделись с друзьями:
Оцінити матеріал:
( 5 оценок, среднее 5 из 5 )
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: