Тварини, які знаходяться під ризиком вимирання. ФОТО

Тварини, які знаходяться під ризиком вимирання. ФОТО

На сьогодні існує така проблема як тварини, що знаходяться на межі зникнення.  І це все відбувається не лише із-за природних процесів, а ще й із-за людей, а саме через їхню жорсткість, безвідповідальність. Варто над цим задуматися кожному із нас, та зберегти принаймні ті види тварин, які ще досі існують.

Тварини, що знаходяться під ризиком вимирання

1. Іспанська рись. Відноситься до родини котячих. За даними зібраними у 2005 році їх численність становила всього-на-всього 100 особин.

іспанська рись,зникаючий вид

2. Мадагаскарська черепаха дзьобогруда. Один із видів Мадагаскарських черепах. Полюбляє проживати на узбережжі у сухому листі. В усьому світі залишилося лише близько 400 таких черепах.

мадагаскарська черепаха,велика,вимираючий вид

3. Золотиста кирпоноса мавпа. Проживають виключно в Китаї, в гірських лісах, де сніг лежить на землі до 6 місяців в році. Їх налічують лише 2000 видів, і з часом стає все тільки менше.

золотиста кирпоноса мавпа,дитина

4. Сніговий барс. Відноситься до сімейства котячих, що проживають в горах. Загальна кількість численності даного виду становить не більше 2000. На сьогодні деякі зоопарки світу пробують запобігти їхньому зникненню, тобто розмножують цих котів у штучних умовах.

сніговий барс,зникаючий вид

5. Журавель японський. Цей птах проживає на Далекому Сході, а також в Японії. Він рахується одним із найбільших журавлів. Його зріст може сягати до 160 см. Загальна численність цього виду оцінюється до 2000 особин.

журавель японський,птах,найбільший

6. Гіацинтовий ара. Досить великі папуги. Полюбляють проживати у таких місцях як лісопосадки, болото, окраїни лісу. В кінці 20 століття цих папуг налічувалося лише до 3000.

папуга,ара,великий

7. Лемур котячий. Проживають виключно на острові Мадагаскар. За своїм розміром і виглядом нагадують кішок. Єдине, що їх відрізняє – це великий, смугастий хвіст, який притаманний лемуру. Цього виду не так критично мало, але якщо не берегти їх, то вони можуть вимерти. Їх налічують до 100 000 особин.

лемур котячий,полосатий хвіст

8. Африканський слон. Найбільший з усіх тварин. Його маса може досягати 7,5 т, а висота – 4 метри. В дикій природі таких слонів залишилося 500-600 тисяч.

слон,тварина,вимираюча

На даний момент багато існує заповідників, які стараються зберегти принаймні невелику кількість цих видів. Тварини ці неймовірні й неперевершено красиві, тому розповідаймо своїм дітям про них, показуємо фото, вчимо їх піклуватися про нашу природу.

Також слідкуйте за самими актуальними новинами в нашій спільноті Viber та сторінкі Instagram.

Понравилась статья? Поделись с друзьями:
Оцінити матеріал:
( 4 оценки, среднее 4 из 5 )
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: