Карантин в Україні. На черзі другий етап пом’якшення

інформація,важливо знати

Загалом карантин, через коронавірусну хворобу, триватиме в Україні до 22 червня. Але до того часу планується поступово пом’якшувати обмежувальні заходи. Всього таких етапів ще буде чотири. Один із них ми вже пройшли. Кожен з етапів будуть тривати на протязі десяти днів.

Дане рішення було прийняте Кабінетом Міністрів України 20 травня 2020 року за ініціативи Міністерства охорони здоров’я України.

Але все ж таки рішення про пом’якшення карантину в кожному регіоні приймається окремо власною комісією.

Нагадаємо вам, що в Україні уже пройшов перший етап пом’якшення карантину. Він тривав із 11 травня по 22 травня 2020 року.

Під час першого етапу відбулися такі зміни:

  • відчинилися перукарні.
  • розпочали продаж одягу в магазинах.
  • відчинили свої кабінети стоматологічні клініки
  • а також появилася можливість відвідувати кафе, а семе їхні літні майданчики.

А на черзі другий етап, який запланований із 22 травня по 01 червня 2020 року.

Карантин ослаблено! Які ж пом’якшення несе за собою другий етап?

  • можна буде проводити спортивні заходи численністю до 50 осіб та обов’язково без глядачів. Якщо плануються заходи понад 50 осіб, то такі випадки потрібно погоджувати з Міністерством охорони здоров’я України.
  • дозволять проводити релігійні заходи, але з розрахунку не більше однієї особи на 10м2.
  • відкривається міський (окрім метрополітену), приміський та внутрішньообласний транспорт.
  • готелі розпочнуть свою діяльність, але при умові, що в них будуть зачинені всі ресторани, розважальні та релаксуючі зони.

Також уряд планує вже із 25 травня 2020 року відкрити всі дитячі садочки, а ще обіцяють відновити роботу метрополітену у тих місцях, де це буде дозволяти епідеміологічна ситуація.

Початок третього етапу послаблення карантину планується на 1 червня 2020 року. Він включатиме в себе почаття роботи навчальних закладів, відриються спортзали, а також можливо буде відновлено авіасполучення.

Але всі послаблення карантину можливі лише в тому випадку, якщо ми всі будемо й надалі дотримуватися протиепідеміологічних правил, а саме маскового режиму, дотримання соціальної дистанції, миття та дезінфекції рук тощо.

Також слідкуйте за самими актуальними новинами в нашій спільноті Viber та сторінкі Instagram.

Понравилась статья? Поделись с друзьями:
Оцінити матеріал:
( 3 оценки, среднее 4 из 5 )
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: