Орхідея не цвіте? Основні правила яких потрібно дотримуватися і ця квітка буде радувати вас своїм цвітом

квітка,орхідея,цвіт,радість

Орхідея — улюблена квітка більшості жінок. Але не всі вміють про неї піклуватися. Хтось просто не вміє, а кому не вистачає часу чи знать.

Орхідея дуже примхлива рослина і вимагає ретельного догляду. Якщо дотримуватися правил, які ми вам перерахує нижче, то ця квітка буде радувати вас своїм цвітом постійно.

Щоб орхідея цвіла необхідно:

Знати вік рослини. Якщо вона занадто молода, то вона цвісти не буде. А щоб дізнатися вік рослини необхідно просто порахувати кількість листів у вашої рослини. Якщо їх від 5 до 8, то це значить що у вас доросла рослина. Але якщо ваша орхідея зацвіла раніше, то це не дуже добре. Після того як вона перецвіте, то понад усе вона загине, оскільки сил на відновлення у неї буде не достатньо.

Не переставляти рослину з одного місця на інше. Це для неї надзвичайний стрес.

Приділяти особливу увагу кореневій системі. Найкращий горщик для орхідеї – пластиковий прозорий з великою кількістю дренажних отворів. Також горщик повинен бути з рівними стінками, а не рифленими й з рівним та не гострим верхом.

Забезпечити освітлення рослині. Сонячне світло необхідне вашій квітці для того щоб вона зацвіла. Якщо рослина не буде отримувати світло протягом 10-12 годин в день, то вона і не буде вас радувати. Навіть якщо орхідею забезпечити світлом взимку, за допомогою фітолампи, то вона і в холодну пору може зацвісти.

Забезпечити допустимий перепад температури. Орхідеї не люблять різких перепадів температури, а також холоду. Тому, щоб ваша рослина не пропала потрібно слідкувати, щоб нічна температура була лише на 4-6 градусів нижчою, ніж денна.

Правильно поливати орхідею. Коли ваша рослина цвіте, то її необхідно поливати кожного разу, як замітите просихання ґрунту. А от коли відцвіте, то необхідно її поливання скоротити приблизно до 2-3 разів на місяць. Тобто кожні 10-12 днів.

Зволожування повітря навколо квітки теж багато чого значить. Якщо вологості повітря буде не достатньо, то цвіту можна й не очікувати. Рослина навіть може зупинитися в рості або й зовсім засохнути.

Щоб нормалізувати вологість повітря можна біля рослини просто поставити мисочку із водою. А в сухі періоди рослину просто обприскувати.

Не забувати про період спокою. Після цвітіння у рослини наступає, так званий, період спокою. В цей час орхідея також потребує гарного догляду. А саме у всіх вище перерахованих пунктах.

Піклуйтеся про ваші рослини правильно і вони постійно будуть підіймати вам настрій своїм цвітінням!

Також слідкуйте за самими актуальними новинами в нашій спільноті Viber та сторінкі Instagram.

Понравилась статья? Поделись с друзьями:
Оцінити матеріал:
( 4 оценки, среднее 5 из 5 )
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: