Гороскоп який підніме Вам настрій: як реагують на жарти різні знаки Зодіаку

Гороскоп який підніме Вам настрій: як реагують на жарти різні знаки Зодіаку

Овен — цим людям довподоби короткі жарти і тим більше, щоб від самого початку було відомо де їм потрібно сміятися. А взагалі їм можна розказувати будь-які жарти, все-рівно до них дійде як до жирафи, на другі сутки.

Телець — даний знак полюбляє жарти тугодумні, з елементами політики. А жартують самі тельці серйозно. Заздалегідь придумують який вираз обличчя зробити коли буде сміятися.

Близнята —  а от цим хлопчикам пальця в рот не клади. Полюбляють самі жартувати з усіх і всього.

Рак — єдиний знак, який полюбляє жарти з хепі ендом. Йому до вподоби щось про кохання. Але коли раки сміються, то вони заражають своїм сміхом всіх навкруги.

Лев — оо а це цар інтелектуальних жартів. Перш за все, цей знак полюбляє анекдоти про героїв. Але якщо йому розповісти, щось з того що йому сподобається, то він зовсім не страшний, а навіть дружелюбний.

Дiва — ці знаки полюбляють жарти найбільше. Вони починають хіхікати навіть не дослухавши до кінця. Але це єдиний знак, який не вибагливий до жартів.

Терези — це знак «джентельмен». Вони будуть усміхатися до тих пір поки Ви в їхньому полі зору. Навіть якщо жарт не смішний.

Cкорпiон — вони полюбляють чорні жарти, але з щасливим кінцем. В їхньому розумінні не має поганої ситуації, яка б не моглаб бути ще гіршою.

Стрiлець — їм потрібно «розжувати» жарт. До них доходить ще гірше, ніж до овнів. Але ще гірше коли Ви розповідаєте анекдоти обом цим знакам одночасно. Однак якщо до них нарешті дійте, то їх вже не зупинити.

Козерiг — вони в жартах невибагливі. Ваші жарти завжди буде завершувати чимось своїм.

Водолiй — цей знак полюбляє сам вигадувати жарти і сам сміятися над ними. Йому не до вподоби все, тому і поливає брудом все і всих: уряд, погоду, кума… Саме головне щоб хтось зайвий не підслугав, бо йому буде тоді не до жартів.

Риби — єдиний знак, який не любить жартувати. Вони будуть Вас уважно слухати не зважаючи на те цікаво їм чи ні. З них ніколи не витяниш усмішку. Це самий серйозний знак із всих.

Також слідкуйте за самими актуальними новинами в нашій спільноті Viber та сторінкі Instagram.

Понравилась статья? Поделись с друзьями:
Оцінити матеріал:
( 4 оценки, среднее 4.75 из 5 )
Комментарии: 1
  1. Сергей

    Круто :)

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: