Дистанційне навчання. Опитування серед батьків.

Школа, діти, дистанційне навчання, уроки

Всі батьки без виключень, які мають дітей школярів в цьому році зустрілися з такою проблемою як дистанційне навчання. Адже не всі вони в змозі контролювати своїх дітей під час такого тяжкого часу. У більшості з них відсутній час на це або не вистачає навичок. Як же ж наші батьки дають раду собі й своїм дітям школярам?

Лише 4% батьків не мають проблем з організацією освіти своїх дітей.
У 25% проблеми з дистанційним навчанням все ж таки існують.

Більшість з даних батьків скаржаться на те, що їм самотужки потрібно пояснювати дитині навчальний матеріал, й в той же ж час потрібно мотивувати дитину до виконання завдань.

Мало того що й домашніх хлопот вистачає, так на наших жінок вдвічі збільшилося навантаження.

Одна з анонімних учасниць зауважила: «Окрім роботи з 8.00 до 17.00, я щодня готую їжу дома, прибираю оселю. Також щоденно ми з моєю дочкою робимо уроки. Вчителі задають лише номери завдань і все. Тож я сама мушу шукати певну тему, розбиратися в ній, а потім ще пояснювати дитині. Нам ще пощастило, що ми ходимо лише в 3-ій клас. Хотя завдань дають неймовірно багато, як на мене.»

А також одна з мамочок відзначила: «Навіщо в даний момент задавати домашнє завдання із трудового мистецтва, образотворчого. Діти все рівно не встигають все робити самі. Як наслідок ця обязаність покладається на батьків.»

Майже 41% батьків скаржаться на дистанційне навчання:

«Під час карантину я маю допомагати дитині з підключенням до онлайн-уроків, нагадувати про них, контролювати виконання всіх завдань. А саме головне, що я повинна це робити під час свого робочого дня, коли я навіть не дома!»

Інші 30% батьків повністю задоволені дистанційним навчанням:

«Мені подобається самій займатися навчанням зі своєю дитиною. Я зрозуміла які теми дитині даються важче, і ми підтягнули їх. Навіть сама вже почала вивчати іноземну мову.»

Ця статистика була сформована на опитуванні лише певної кількості людей. Зміни можуть коливатися в невеликих числах.

А Ви задоволені таким навчанням Вашохї дитини? До якої категорії батьків відноситеся Ви?

Також слідкуйте за самими актуальними новинами в нашій спільноті Viber та сторінкі Instagram.

Понравилась статья? Поделись с друзьями:
Оцінити матеріал:
( 3 оценки, среднее 5 из 5 )
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: