Ось як звучить фраза «Я тебе люблю» від різних знаків зодіаку

Ось як звучить фраза «Я тебе люблю» від різних знаків зодіаку

Любові підвладні всі. Але ось тільки ставлення до цього прекрасного почуття у знаків зодіаку зовсім різне. Давайте подивимося, як розуміють любов представники різних сузір’їв і якими словами вони її висловлюють.

Овен

Овни по натурі – мізантропи. Вони не дуже люблять людей, що оточують їх. Тому слова любові будуть звучати так: «Кохана, ти дратуєш мене не так сильно, як інші”.

Ось як звучить фраза «Я тебе люблю» від різних знаків зодіаку

Телець

Тельці – прагматики і завжди турбуються про хліб насушний. Побут для них означає багато. Головне – забезпечити свою половинку. Їх фраза: «Гей, ну ти поїж щось».

Близнюки

Мінлива натура цього знаку зодіаку відома всім. Вони залишаються з людиною до тих самих пір, поки їм з нею комфортно. Фраза любові: «Поки що я не буду міняти тебе на іншого хлопця».

Рак

При всій своїй життєлюбністі Раки – горді, ранимі і в якійсь мірі самотні особистості. Вони завжди прагнуть показати оточуючим свою незалежність. У любові вони признаються так: «Мені ніхто не потрібен. Але ти, якщо хочеш, будь зі мною поруч ».

Ось як звучить фраза «Я тебе люблю» від різних знаків зодіаку

Лев

Леви дуже люблять себе. І другій половині прихильно дозволяють бути з ними разом, захищаючи і наставляючи своїх коханих. Фраза любові: «Добре. А тепер поговоримо трохи про тебе ».

Діва

Діви – педанти і консерватори, люблять, щоб в їхньому житті і будинку все було в порядку, розставлено по поличках і лежало на своїх місцях. А коханій людині вони готові дозволити послаблення: «Добре. Ти можеш кинути речі на ліжко і не прибрати чашку в раковину” .

Терези

Терези постійно не впевнені в прийняті ними рішення. Коливаються в усьому, навіть якщо однозначно праві. Якщо з’являється друга половинка, зітхають з полегшенням: «Ох, ну ти, звичайно, мене вмовила».

Ось як звучить фраза «Я тебе люблю» від різних знаків зодіаку

Скорпіон

Кусюча і шкідлива натура Скорпіона, мабуть, відома всім. Вони завжди домагаються поставленої мети. Нещадно пожирають свою половинку за найменшу провину, а потім нарікають себе півдня. Їх прояв любові такий: «Добре, я постараюся не довести тебе до самогубства».

Стрілець

Стрільці пірнають в свою любов з головою і можуть часто набридати людині і не давати йому особистого простору. При цьому свій особистий простір вони цінують і вимагають: «Добре. А тепер тихенько сиди зі мною поруч ».

Козеріг

Козероги, як відомо, завжди і у всьому праві. Вони порядком дивуються, дізнавшись, що хтось здатний зробити справу краще за них. У відносинах вони авторитарні і вирішують все одноосібно. Вони дуже не люблять радитися. Їх слова любові: «З сьогоднішнього дня живемо в моїй квартирі. Твої речі вже зібрані і упаковані в коробки ».

Ось як звучить фраза «Я тебе люблю» від різних знаків зодіаку

Водолій

Дивовижна природа і внутрішній світ Водоліїв зрозумілі тільки їм самим. Людям, які хочуть бути з ним поруч, потрібно бути готовими до будь-яких несподіванок і дивацтв: «Ну чому ж ти не береш трубку? Я співав серенади, приніс квіти. Вони росли на клумбі під місцевою адміністрацією, ну і співав я о третій годині ночі … »

Риби

Риби – тонка і занурена в себе натура. На перший погляд їм ніхто і ніколи не потрібен. Але це не так. Вони обожнюють любити на відстані і часто люблять саме почуття любові більше, ніж людину: «Я завжди поруч з тобою. Нехай навіть подумки ».

А ви дізналися в цьому гороскопі себе?

Також слідкуйте за самими актуальними новинами в нашій спільноті Viber та сторінкі Instagram

Джерело

Понравилась статья? Поделись с друзьями:
Оцінити матеріал:
( Пока оценок нет )
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: