Чому перш ніж гніватися, потрібно подумати? Коротка та повчальна притча про гнів

гнів,жінка,чоловік,сварка

Чи завжди ви даєте волю емоціям? Скільки разів перед тим як накричати, ви аналізували ситуацію? Чи впевнені ви, що гнів є рішенням ситуації?

Хлопець чекав на рейс в аеропорту. Його літак затримали, тож він пішов до крамниці. Придбав книгу, пляшку води, коробку крекерів. Потім він вмостився у крісло, щоб провести вільний час.

Поруч з ним було вільне місце, де лежав пакет з крекерами, а на наступному кріслі сиділа жінка і читала журнал. Хлопець взяв печиво, жінка узяла теж з того ж самого пакету. Його це дратувало, але він нічого не казав та продовжив читати цікаву книгу.

Потім, кожного разу, коли він брав печиво – жінка продовжувала робити те саме. Хлопець не на жарт розлютивсь, але не хотів сваритися посеред переповненого аеропорту. Коли залишився тільки один крекер йому було цікаво подивитися, що ж зробить ця нахаба?

Неначе прочитавши його думки, жінка узяла крекер, розламала його на дві рівні частини й простягнула йому, не піднімаючи очей. Це стало межею. Хлопець підвівся, забрав усі свої речі та пішов. Пізніше, коли він вже сидів у літаку і відкрив свій портфель, щоб дістати пляшку води й витяг коробку крекерів… Він раптом згадав, що поклав свою покупку до рюкзака, а жінка, яку він вважав нахабою – ділилася своїм печивом. Йому стало дуже соромно, але можливості перепросити вже не було.

Крик ніколи не був методом раціонального розв’язання проблеми. Даючи волю негативним емоціям, ви можете тільки зробити ситуацію гірше та образити не одну людину. Навіть у тяжкому конфлікті потрібно зберігати спокій та обдумувати ситуацію.

До речі, мислення допомагає не тільки в ситуації, де ви хочете проявити гнів чи агресію, а й коли ви нервуєте. Привчіть себе до того, що в першу чергу потрібно обдумувати проблему, це риса природженого лідера.

Я маю ще один важливий аргумент, щоб ви не гнівалися. Негативні емоції часто призводять до стресу, що стає наслідком утворення у вашому організмі більшої кількості ракових клітин, а це у свою чергу може призвести до незворотних наслідків.

Тож завжди посміхайтеся одне одному та раціонально розв’язуйте проблеми!

Також слідкуйте за самими актуальними новинами в нашій спільноті Viber та сторінкі Instagram.

Понравилась статья? Поделись с друзьями:
Оцінити матеріал:
( 1 оценка, среднее 5 из 5 )
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: