ПРО ХАРАКТЕР ЖІНКИ МОЖНА ДІЗНАТИСЯ ЗА ТИПОМ ЇЇ ФІГУРИ

ПРО ХАРАКТЕР ЖІНКИ МОЖНА ДІЗНАТИСЯ ЗА ТИПОМ ЇЇ ФІГУРИ

Фігура жінки може багато про неї розповісти!

Марно думати, що характер жінки залежить виключно від генетики й астрології. Виявляється, що фігура жінки також може розповісти, наскільки її представниця легка або, навпаки, непроста у спілкуванні, які у неї уподобання та погляди на життя. І головне, чого від неї чекати в стосунках, інформує Ukr.Media.

Що фігура жінки розповість про її характер?

1. Прямокутник

Жінка з фігурою середньої комплекції із вузькими стегнами та плечима та з відсутньою талією досить стримана і нерідко закомплексована. За вдачею вона консерватор і не дуже прагне щось змінювати у своєму житті. У розмові її легко зачепити невдало кинутим словом, у відповідь на яке вона без зволікання відповість колючістю. У побуті вона прагматична, любить, коли все лежить на своїх місцях. Та й до вибору супутника життя підходить відповідально, тому заміж виходить, як правило, пізно.

2. Перевернутий трикутник

Широкі плечі та вузькі стегна розкривають перед нами жінку-воїна і переможницю. Вона та людина, яка заради власного щастя піде на все, навіть якщо від цього постраждають невинні люди. Більше всього на світі цікавить власний успіх у кар’єрі та гармонія в особистому житті. І зазвичай вона рано чи пізно досягає цього. Що цікаво, незважаючи на свою категоричність і войовничість, ця жінка цілком може стати хорошим другом, якщо поруч із нею вчасно опиниться щирий і відданий чоловік із спільними поглядами на життя.

3. Груша

Зухвала, чарівна і сексуальна володарка широких стегон знає, як вибудовувати за собою натовпи чоловіків. Так що з вибором ідеального партнера у неї, слава богу, проблем немає. А ось уже в сімейному житті нерідко можуть виникати проблеми на тлі її постійного бажання все і всіх контролювати. На роботі у неї, як правило, все добре, якщо з її думкою рахуються та прислухаються до неї. Проте варто тільки заперечити цій норовливій дамі, як одразу вона перетворюється на небезпечного суперника, готового розірвати опонента на шматки.

4. Яблуко

Темпераментна, пристрасна і життєлюбна — ця фігуриста жінка проживає своє життя так, як ніби востаннє. Вона азартна і комунікабельна, її оточує багато знайомих. Часто цю жінку називають душа компанії, тому що вона знає, як згуртувати компанію і зарядити оточуючих своєю невгамовною енергією. Поруч із такою жінкою зазвичай знаходиться більш статичний чоловік, оскільки їй подобається домінувати та вести людей за собою. І якщо їй вдається знайти свого чоловіка, то її шлюб стає міцним і довготривалим.

5. Пісочний годинник

Володарка класичної фігури з правильними пропорціями, де груди і стегна одного обсягу, а талія помітно виділяється — це справжня жінка. Вона поступлива та гнучка в спілкуванні, але при цьому не дає нікому «на собі їздити» і вчити її життю. Вона вміє бачити прекрасне в усьому, що її оточує. Ця жінка створена для кохання. Кар’єра для неї не головне, а ось сімейне життя завжди на першому місці. Їй подобається доглядати за собою та займатися розвитком дітей. Вона знає, як правильно підтримати чоловіка і як зробити з нього успішну людину. Поряд із такою жінкою хотіли б опинитися багато, але в силу своєї вибірковості вона вибирає лише того, хто виявиться найбільш гідним із усіх кандидатів.

Також слідкуйте за самими актуальними новинами в нашій спільноті Viber та сторінкі Instagram

Джерело

Понравилась статья? Поделись с друзьями:
Оцінити матеріал:
( Пока оценок нет )
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: