Що таке лінь? Чому я лінуюся? Як змусити себе виконувати справи?

лінь,панда

Чи помічали ви за собою, що вам не хочеться мити посуд, вигулювати собаку чи здавати робочий звіт? Наша стандартна відповідь – мені лінь.

Насправді, поняття «лінь» не існує. Недостатня кількість мотивації, або невпевненість чи справді вам це потрібно – ось, що вам заважає.

Що таке мотивація? 

Мотивація – це спонукання себе до певної дії.

Але як себе змусити? Спробуйте запропонувати собі щось приємне, як знак вдячності самим собі. Це може бути ваша улюблена страва чи похід у кіно. Ви можете завжди обирати свій варіант. 

Також ваша «лінь» це просте небажання до дії. Можливо, що колись ця справа вам не вдалась та принесла погані емоції, тому залежачи від психологічного сприйняття ви не знаходите у собі сили до виконання. У такому випадку раджу знайти компроміс з самим собою. Люди часто покидають певні справи на половині шляху, та навіть, ще не почавши саме через страх невдачі. 

«А якщо у мене не вийде з першого разу, можливо це взагалі не моє?». Якщо ви ставили собі такі запитання, тоді ви справді боїтеся. Але важливо пам’ятати, що страх це нормально! Потрібно зрозуміти, що перший раз у будь-чому — це спроба розуміння як працює система справи яку ви хочете виконати. Але пригадайте свої емоції коли ви досягли своєї мети. Насправді це не так уже і страшно, як здавалося.

Як стати більш вмотивованим?

Активний та здоровий спосіб життя – запорука вмотивованої людини. Вам потрібні гарні звички. Почніть день з гарного настрою. 10-15 хвилин йоги чи розтяжки допоможуть вам отримати заряд приємного самопочуття та теплої енергії на весь день. Пийте більше води, суха людина – зла людина. Витрачайте пів години на день, щоб просто подумати чи мріяти, це теж приносить гарний настрій. Фактором гарного настрою є здоровий сон. Відкладіть свій телефон за 20 хвилин до часу в який ви запланували лягати спати, а не засинайте з ним. Таким чином ваш мозок швидше відволікається від кольорової картинки, а очі будуть відпочивати від штучного світла та не болітимуть зранку.

Отже, мотивуйте себе на корисні звички та завжди будьте на позитиві! Бажаю гарного настрою та удачі.

Також слідкуйте за самими актуальними новинами в нашій спільноті Viber та сторінкі Instagram.

Понравилась статья? Поделись с друзьями:
Оцінити матеріал:
( 1 оценка, среднее 5 из 5 )
Комментарии: 1
  1. Сергей

    Круто

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: