Фільми що надихають. ТОП 10

кінотеатр,фільм,перегляд

Існують такі фільми які окриляють. Після їхнього перегляду хочеться жити на повну, кохати, змінюватися на краще. Таких кіно шедеврів існує багато, але ми вибрали, на нашу думку, найкращі з них.

Фільми що надихають:

1. Мирний воїн. Фільм знятий на реальних подіях. В головній ролі виступає хлопець, що подає великі надії в гімнастиці. Головна думка цього фільму навчити нас цінувати моменти «тут і зараз».

фільми,мирний воїн,гімнастика,реальні події

2. Достукатися до небес. У фільмі розповідається про двох друзів, що смертельно хворі. Вони вирішують провести залишок свого життя, як їм цього заманеться. В результаті чого викрадають машину з мільйоном марок і тікають із лікарні. Цей фільм нас учить цінувати кожну хвилину, яку ми проживаємо.

фльми,достукатися до небес,хворі

3. А я в душі танцюю. Головними героями цього фільму є люди з обмеженими можливостями. Але вони не сумують, а навіть навпаки насолоджуються життям на повну. Фільм навчає нас не зневірюватися, навіть коли кажеться, що виходу вже немає.

фільми,а я в душі танцюю,реальні події

4. Форрест Гамп.  Фільм заснований на реальних подіях. Головний герой хлопець, який має розумові вади. Але він не зневірюється, а йде до своєї мрії не дивлячись ні на які перешкоди.

фільми,форрест гамп,реальні події

5. Недоторкані (1+1). Історія про двох зовсім різних друзів. Цей фільм поєднує в собі суміш драми і комедії.

Рекомендуємо всім переглянути цей шедевр.

фільми,недоторкані,комедія,друзі

6. Таємне життя Уолтера Мітті.  Про маленьку, непомітну людину ідеаліста, який глибоко в душі виявляється пристрасним мрійником. Одного разу він стає героєм своїх мрій, які змінюють його назавжди.

таємне життя уолтера мітті,ідеаліст

7. Вічне сяйво чистого розуму. Один із головних героїв – Джим Керрі. Головна думка в цьому фільмі показати, що в житті не можна просто так взяти і видалити щось. Все після себе лишає певний слід.

сяйво чистого розуму,джим керрі

8. Маленька міс Щастя. Комедія про маленьку дівчинку, яка вирішила стати «Маленькою міс Щастя». І в цій нелегкій справі їй допомагає незвичайна сім’я.

маленька міс щастя,мрія

9. Завжди говори «Так». Головний герой вирішує завжди й всім ні в чому не відмовляти. Після чого його життя стає справжньою божевільною авантюрою.

фільм,завжди говори так,джим керрі

10. Рудий пес. Історія собаки, яка реально існувала. Вона допомогла багатьом людям знайти друзів, надію, щастя. В честь цього пса навіть встановлено пам’ятник в австралійському місті Дамп’єр.

фільм,рудий пес,дамп'єр

Які фільми найбільше вразили вас? Якщо ми щось забули, діліться в коментарях своїми кіно шедеврами що надихають. Ми обов’язково їх переглянемо.

Також слідкуйте за самими актуальними новинами в нашій спільноті Viber та сторінкі Instagram.

Понравилась статья? Поделись с друзьями:
Оцінити матеріал:
( 1 оценка, среднее 5 из 5 )
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: